اجاره ۷۰متر سوئیت مبله در ستاری تهران-ایران ماوا

اجاره ۷۰متر سوئیت مبله در ستاری تهران-ایران ماوا
تهران اتوبان ستاری
اجاره روزانه 350,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.W.AP.23 70 متر مربع 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

کد T.W.AP.23 چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از آپارتمان های دو خوابه برای اجاره سوئیت مبله در ستاری تهران سوئیت کد T.W.AP.23 هست. یکی از واحدهای مبله ای که در این مقاله قصد داریم آن را به صورت مختصر خدمت شما عزیزان معرفی نماییم واحدی است لوکس که دارای دو اتاق خواب می باشد . این واحد که با کد T.W.AP.23  در ایران ماوا به ثبت رسیده است در اتوبان ستاری واقع شده است.

اتاق پذیرایی این آپارتمان مبله می باشد و مهمانان گرامی می توانند با آسایش کامل دور هم  بنشینند و به تماشای تلوزیون  و گفت و گو بپردازند . آشپزخانه ی واحد مورد نظر کلیه امکانات لازم را برای پخت و پز و شستشوی لباس فراهم کرده است. دو اتاق خواب مجزا از هم در این واحد وجود دارد که در هر دو اتاق می توانید به استراحتی شیرین و دلپذیر بپردازید.

یکی از دغدغه های همیشه مسافران در سفر به تهران نبودن چای پارک برای خودروهای شخصی است. با اجاره ی این آپارتمان یک پارکینگ اختصاصی نیز به شما تعلق خواهد گرفت. همچنین برای رفت و آمد راحت تر می توانید از آسانسور استفاده نمایید.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

موقعیت آپارتمان کد T.W.AP.23

در مورد محله ی ستاری نیز این نکته قابل ذکر است که این محل یکی از بهترین محله های تهران از نظر دسترسی به نقاط مختلف شهر به شمار می رود. این اتوبان از مرکز تهران، خیابان آزادی تا سیمون بولیوار در شمال غرب تهران امتداد دارد. با گذر از اتوبان ستاری میدان آزادی در پیش روی شماست.

قیمت سوئیت کد T.W.AP.23

آپارتمان مبله هفتاد متری کد T.W.AP.23 که دو خوابه هست ، مسافران مساقر در آن می بایست مبلغ سیصد و پنجاه هزار تومان هزینه کنند.

برای رزرو T.W.AP.23 چه اقدامی کنیم؟

در صورت تمایل برای اجاره سوئیت مبله در ستاری تهران و کد T.W.AP.23 با همکاران ما در ایران ماوا تماس بگیرید.

املاك مشابه