اجاره سوئیت۱۱۰متری مبله در سعادت آباد تهران-ایران ماوا

اجاره سوئیت۱۱۰متری مبله در سعادت آباد تهران-ایران ماوا
تهران سعادت آباد
اجاره روزانه 550,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.W.AP.38 110 متر مربع 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

مشخصات آپارتمان کد T.W.AP.38

برای اجاره سوئیت مبله در سعادت آباد تهران همراه شما هستیم . یکی از آپارتمان های دوخوابه ای که شما عزیزان می توانید از طریق ایران ماوا آن را اجاره کنید آپارتمانی است مبله و دوخوابه که در محله سعادت آباد تهران واقع شده است. این آپارتمان که با کد T.W.AP.38ثبت شده است به امکانات مختلفی مجهز شده و مطمئنا آسایش و رضایت خاطر شما را تضمین می کند.

در اتاق پذیرایی چیدمان مبل به همراه امکانات سرمایشی و گرمایشی مدرن قرار دارد . یک دستگاه تلویزیون نیز در اتاق پذیرایی قرار گرفته است.برای بسیاری از مسافران تمیز بودن و مرتب بودن یکی از اصلی ترین ملاک هائی است که در اجاره منزل آن را لحاظ می کنند. یقینا اولین مساله ای که در بدو ورود توجه شما را جلب خواهد کرد تمیز و پاکیزه بودن این واحد می باشد.

اتاق خواب این آپارتمان بسیار دنج طراحی شده و شما می توانید یک استراحت آرام را تجربه کنید. یک تخت خواب دونفره در هر اتاق قرار داده شده است.برای مهمانان عزیزی که به غذاهای بیرون علاقه ای ندارند ، امکانات کامل آشپزی نیز فراهم می باشد.پارکینگ و آسانسور نیز از جمله امکانات دیگری است که در مورد این واحد می توایم به آن اشاره نمائیم.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

موقعیت کد T.W.AP.38 کجاست؟

سوئیت مبله کد T.W.AP.38 که در بالا به معرفی اکانات آن پرداختیم در منطقه سعادت آباد واقع شده است. سعادت آباد در منطقه ۲ قرار دارد. این محله دسترسی عالی به منطقه یک و نمایشگاه بین المللی دارد. از دیگر موارد قابل ذکر درباره این منطقه وجود بیمارستان های تخصصی و با امکانات عالی هست که حتی از دیگر کشورها مراجعه کننده دارند.

قیمت آپارتمان کدT.W.AP.38

قیمت این آپارتمان دو خوابه که وسعتی به اندازه صد متر مربع هست، برای یک شب پانصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

چگونگی رزرو کد T.W.AP.38

برای اطلاع از نحوه اجاره سوئیت مبله در سعادت آباد تهران با گروه پشتیبانی ایران ماوا تماس بگیرید.

املاك مشابه