اجاره سوئیت در تهران- منطقه عباس آباد

  • عباس آباد 25/1
  • عباس آباد 25/3

كد ملك : 1.T.C.S

اجاره روزانه 230,000 تومان - سوئیت

اجاره سوئیت در تهران- منطقه عباس آباد

برای اجاره سوئیت در تهران  واحد مذکور با مساحت بالغ بر ۲۵ متر مربع می باشد که یکی از بهترین گزینه ها می باشد. این سوئیت مبله علی رغم اینکه متراژ کمی دارد اما با داشتن امکانات کامل یک واحد مسکونی امکان پذیرایی از میهمانان و مسافران را دارد.

امکانات کامل پخت و پز از جمله وسایلی هست که برای هر مسافر و میهمانی که به دنبال اجاره سوئیت در تهران هستند و در این مجموعه سکنی می گزیند لازم می باشد. از جمله این امکانات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سرویس قابلمه کامل جهت پخت و پز داخل سوئیت که یکی از مزایای بسیار مهم این گونه واحدها می باشد چرا که ممکن بودن پخت و پز سبب کاهش هزینه های میهمانان و مسافران با توجه به هزینه های گزاف در شهر تهران می باشد.

  • سرویس قاشق و چنگال مناسب برای تعداد نفرات مستقر در این واحد 

  • گاز روی میزی که در این سوئیت قرار دارد سبب بهره وری بیشتر در کنار جمع و جور بودن آن و استفاده بهتر ساکنین می باشد.

  • یخچال پنج فوت واقع در این واحد عباس آباد امکان نگه داری مواد غذایی برای کوتاه مدت را فراهم می گرداند.

علاوه بر موارد فوق وجود ال سی دی برای تماشای شبکه های تلویزیونی موجود می باشد.

سوئیت عباس آباد در نزدیکی مصلی تهران واقع شده است که بواسطه برگزاری بسیاری از مراسمات ، جشنواره ها و نمایشگاه های فصلی از مراکز پر تردد تهران به شمار می آید .علاوه بر مصلی وجود سینما و مراکز اداری متعدد و همچنین بیمارستان های بزرگ و معروف تهران بر اهمیت این منطقه می افزاید. این واحد همچنین دسترسی خوبی نسبت به میدان ولی عصر و عباس آباد و خیابان ولیعصر و میدان هفت تیر را دارد. از دیگر مزایای این سوئیت مبله دسترسی آسان تا مترو های عباس آباد و شهید بهشتی می باشد.

برای رزرو اجاره سوئیت در تهران با ایران ماوا تماس حاصل بفرمایید.

 

 

اطلاعات ملک مورد نظر

  • : اجاره سوئیت در منطقه عباس آباد تهران

املاك مشابه