اجاره سوئیت۸۰متری مبله در ولنجک تهران-ایران ماوا

اجاره سوئیت۸۰متری مبله در ولنجک تهران-ایران ماوا
تهران ولنجک
اجاره روزانه 350,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.N.AP.26 80 متر مربع 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

مشخصات آپارتمان کد T.N.AP.26

برای اطلاع از کم و کیف مشخصات آپارتمان کدT.N.AP.26 که در شمال تهران قرار داردو انتخاب و اجاره سوئیت مبله در ولنجک تهران با ما همراه باشید.یکی از دغدغه های همیشگی مسافرانی که قصد دارند برای اقامت چند روزه ی خود واحدی اجاره کنند این است که شناخت کافی نسبت به آپارتمان مورد نظر دارند.

ایران ماوا با معرفی و شرح مشخصات آپارتمان های خود این دغدغه را به کلی برطرف نموده است.یکی از واحد هایی که حضور شما عزیزان معرفی می شود واحدی است بسیار شیک و لوکس.این واحد که با کد T.N.AP.26 در ایران ماوا به ثبت رسیده است دارای دو اتاق خواب مجزا با تمامی امکانات می باشد.

اتاق پذیرایی آن مبله بوده و شما عزیزان می توانید روزهای خوبی را در کنار خانواده خود سپری کنید.از دیگر ویژگی های آن می توان به پارکینگ اختصاصی اشاره نمود . همچنین برای رفت و آمد راحت تر می توانید از آسانسور استفاده کنید.در آشپزخانه ای این واحد نیز کلیه امکانات مورد نیاز برای آشپزی و همچنین شستشوی لباس و ظرف فراهم شده است. وجود نگهبان ۲۴ ساعته نیز از دیگر مزایای این واحد مبله است.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

موقعیت مکانی کد T.N.AP.26

این واحد در ولنجک که یکی از خوش آب و هواترین مناطق تهران به شمار می رود واقع شده است.

قیمت آپارتمان مبله کد T.N.AP.26

آپارتمان مبله در ولنجک تهران با کد T.N.AP.26 که قبلا معرفی شده است ، با داشتن هشتاد متر مربع وسعت و دو اتاق خواب برای استراحت ، سیصد و پنجاه هزار تومان هزینه برای هر شب اقامت دارد.

نحوه رزرو T.N.AP.26

در صورت متن فوق و انتخاب سوئیت کد T.N.AP.26 برای اجاره سوئیت مبله در ولنجک تهران با گروه ایران ماوا تماس بگیرید. به امید دیدار شما در سفرهای آتی.

املاك مشابه