اجاره سوئیت ۱۰۰متری مبله در پونک تهران-ایران ماوا

اجاره سوئیت ۱۰۰متری مبله در پونک تهران-ایران ماوا
تهران میدان پونک
اجاره روزانه 550,000 تومان روزانه - آپارتمان
30.T.W.AP. 100 متر مربع 2 اتاق خواب 1 حمام

کد T.W.AP.30 و مشخصات آن

از جمله مناطق در غرب شهر تهران پونک می باشد که می توان برای اجاره سوئیت مبله در پونک تهران کدT.W.AP.30 را به عزیزان معرفی کرد. یکی از خدمات ایران ماوا به مسافران عزیز ، معرفی مشخصات آپارتمان ها در سایت می باشد . آپارتمانی که خدمت شما عزیزان معرفی می شود ، واحدی است لوکس و دو خوابه که در محله ی پونک تهران واقع شده و دارای کد T.W.AP.30  می باشد . اتاق پذیرایی آپارتمان مبلمان می باشد. همواره یکی از دغدغه های مسافران ، پیدا کردن یک جای مناسب برای پارک خودرو است. یک پارکینگ اختصاصی ، با اجاره ی این واحد در اختیار شما قرار خواهد گرفت . وجود درب کنترلی همراه با ریموت رفت و آمد شما را راحت تر خواهد کرد.

شایان ذکر است این آپارتمان دارای دو سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی می باشد . این مسیئله برای بیمارانی که برای پیگیری مراحل درمانی این واحد را انتخاب می کنند قابل ذکر خواهد بود. آسانسور و سیستم گرمایش و سرمایش مناسب از دیگر مزایای آپارتمان مبله کد T.W.AP.30  است.

آدرس کد T.W.AP.30

سوئیت کد T.W.AP.30 در غرب تهران و محله پونک قرار دارد. پونک محله خوش آب و هوایی است . محله پونک دارای یک روخانه دائمی در تمام فصول سال نیز می باشد که از شمال غرب تا غرب کشیده شده است.

قیمت سوئیت مبله کد T.W.AP.30

پانصد و پنجاه هزار تومان عددی است که برای اجاره بهای آپارتمان مبله با کد T.W.AP.30 و مشخصات صد متر مربع و دو اتاق خواب در نظر گرفته شده است.

برای رزرو T.W.AP.30 چطور اقدام شود؟

در صورت تمایل به اجاره سوئیت مبله در پونک تهران سوئیت مبله با کد T.W.AP.30 می تواند یکی از گزینه هایی باشد که به مسافران پیشنهاد شود. در صورت تمایل و انتخاب واحد مذکور با استفاده از کانال های ارتباطی معرفی شده با ما در ارتباط باشید.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

املاك مشابه