اجاره سوئیت مبله ۷۰ متری در نیاوران تهران-ایران ماوا

اجاره سوئیت مبله ۷۰ متری در نیاوران تهران-ایران ماوا
تهران نیاوران
اجاره روزانه, اجاره ماهانه 400,000 تومان - آپارتمان
T.N.AP.8 70 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

معرفی منطقه نیاوران

واحد با کد T.N.AP.8 در شمال تهران واقع شده و برای اجاره سوئیت مبله درنیاوران تهران مناسب است. برای اطلاع هر چه بیشتر علاقه مندان به اجاره آپارتمان مبله تهران از محل قرار گیری واحد مذکور با کد یاد شده به معرفی اجمالی منطقه ای که این منزل مبله در آن واقع شده است می پردازیم. آپارتمان مبله مورد نظر در منطقه نیاوران قرار دارد. برای اجاره سوئیت مبله در نیاوران تهران تماس بگیرید.

منطقه نیاوران جز مناطق مرفه و اعیان نشین تهران می باشد در ناحیه شمیرانات و در شمال پایتخت قرار دارد. منطقه نیاوران نزدیک به کوه های شمال تهران می باشد. مناطقی از قبیل دارآباد  و دربند از جمله این مناطق هستند که امکان تفریح و تفرج را به ساکنان نیاوران و علاقه مندان به اجاره آپارتمان مبله در آن را فراهم آورد.

از  جمله پارک های تهران که افراد بسیاری را برای گذران اوقات فراغت به خود می کشانند پارک های نیاوران و جمشیده هستند که در مجاورت منطقه نیاوران قرار دارند. برای دسترسی به نیاوران می توانید از اتوبان شهید صدر ، اتوبان امام علی (ع) ، و شهید صیاد شیرازی استفاده کنید.

مشخصات واحد مبله کد T.N.AP.8

واحد مذکور دارای متراژی به وسعت هفتاد مربع می باشد. این واحد از یک اتاق خواب بهره می برد که در آن یک تخت دو نفره قرار دارد. وجود آسانسور ، پارکینگ و اسپیلت ، تلویزیون ال ای دی و سرویس بهداشتی ایرانی به همراه فرنگی سیار از دیگر امکانات این واحد مبله هست. وسایل آشپزخانه این سوئیت مبله نیز برای اجاره کوتاه مدت کافی هست.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

قیمت واحد مبله کد T.N.AP.8

مورد معرفی شده با کد T.N.AP.8 که در منطقه نیاوران واقع شده است ، قیمت ۴۰۰ هزار تومان را برا اسکان مسافرانی که به دنبال اجاره سوئیت مبله در نیاوران تهران هستند به خود می بیند.

نحوه رزرو کد T.N.AP.8

برای اطلاع از نحوه رزرو با ایران ماوا تماس حاصل نمایید.

املاك مشابه