اجاره سوئیت مبله ۷۵متری درشریعتی تهران – ایران ماوا

اجاره سوئیت مبله ۷۵متری درشریعتی تهران – ایران ماوا
تهران شریعتی
اجاره روزانه 350,000 تومان روزانه - سوئیت
T.C.S.3 75 متر مربع 1 اتاق خواب 1 حمام

کد T.C.S.3 را بیشتر بشناسید

برای اجاره سوئیت مبله در تهران  یا هر نقطه دیگر مثلا اجاره سوئیت مبله در شریعتی تهران ، ایران ماوا شما را راهنمایی خواهد کرد. یکی از سوئیت هایی که در خیابان شریعتی تهران واقع شده است و با کد  T.C.S.3 شناخته می شود واحدی است یک خوابه که با قیمتی بسیار مناسب در اختیار مهمانان و مسافران گرامی قرار می گیرد.

این آپارتمان که در طبقه   همکف واقع شده است دارای کلیه امکانات مختلف برای رفاه حال شما عزیزان است. آشپزخانه مجهز به کلیه امکانات لازم ، اتاق خوابی آرام و دلنشین ، اتاق پذیرائی مبله و … از امکاناتی هستند که برای شما عزیزان و بزرگواران در نظر گرفته شده است.

مشخصات مکانی کد T.C.S.3

در مورد مکان قرار گرفتن این واحد که خیابان شریعتی می باشد باید این نکته را بگوییم که این خیابان قبلا به نام جاده قدیم شمیران شهرت داشته و قبل از انقلاب آن را به نام کوروش کبیر نامگذاری کرده بودند . از اماکن مهم و دیدنی آن می توان به باغ قلهک ، بیمارستان ایرانمهر، بیمارستان مفید ، حسینیه ارشاد ، پارک شریعتی ، موزه رضا عباسی ، دانشگاه خواجه نصیر، پارک اندیشه ، ساختمان وزارت ارتباط و فناوری اطلاعات و بیمارستان پاسارگاد اشاره نمود.

قیمت سوئیت کد T.C.S.3

در صورت تمایل به رزرو سوئیت کد T.C.S.3 که واحدی یک خوابه و با متراژ هفتاد و پنج متر هست و در منطقه شریعتی تهران واقع شده است، قیمت آن سیصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

چگونگی رزرو کد T.C.S.3

در متن بالا به بیان ویژگی های آپارتمان کد T.C.S.3 پرداختیم، اگر توضیحات ارائه شده مورد نظر قرار گرفته و قصد اجاره سوئیت مبله در شریعتی تهران را داشته اید با ایران ماوا ارتباط برقرار کنید.

      Instagram          Facebook      Linkedin    Pinterest

املاك مشابه