اجاره سوئیت مبله ۸۵ متری در فرجام تهران – ایران ماوا

اجاره سوئیت مبله ۸۵ متری در فرجام تهران – ایران ماوا
تهران فرجام
اجاره روزانه 350,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.E.AP.13 85 متر مربع 2 اتاق خواب 1 حمام

مشخصات آپارتمان مبله کد T.E.AP.13 

برای اجاره سوئیت مبله در تهران و علی الخصوص اجاره سوئیت مبله در فرجام تهران در  این مطلب به معرفی سوئیت کد T.E.AP.13  می پردازیم.یکی از مجهز ترین و در عین حال به خوش نقشه ترین آپارتمان هایی که در این مقاله ی کوتاه حضور خوانندگان عزیز معرفی خواهد شد آپارتمانی است دوخوابه که در محله فرجام تهران واقع شده است.

این واحد که با کد T.E.AP.13  ثبت شده است دارای دو اتاق خواب مجزا با کلیه امکانات لازم برای استراحت شما می باشد.اتاق پذیرایی این واحد ، به صورت شکیلی مبله شده است و شما عزیزان می توانید در کنار خانواده و همسفران خود روزهای پرخاطره ای را در تهران بگذرانید .همچنین یک دستکاه تلوزیون در اتاق پذیرایی در اختیار شما قرار خواهد گرفت .بسیاری از افرادی که به دنبال اجاره ی چند روزه ی یک واحد آپارتمانی می باشند ، همواره نسبت به نظافت و پاکیزگی واحد مد نظر دغدغه دارند .مطمئن باشید در نگاه اول تمیز و مرتب بودن این آپارتمان توجه شما را به خود جلب خواهد کردآشپزخانه ی واحد نیز به کلیه امکانات آشپزی و شستشوی لباس تجهیز شده است.

موقعیت مکانی کد T.E.AP.13 

آپارتمان کد T.E.AP.13  در خیابان فرجام قرار دارد . این واحد در شرق تهران قرار دارد. این خیابان در منطقه شمیران نو واقع شده است. فرجام خیابانی است شرقی – غربی و به موازات اتوبان رسالت می باشد.

قیمت آپارتمان مبله کد T.E.AP.13 

آپارتمان مبله با کد مذکور واحدی است دو خوابه به وسعت هشتاد و پنج متر ، سیصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

شرایط رزرو کد T.E.AP.13 

در صورتی که برای اقامت شرق تهران را برگزیده اید یقینا سوئیت مبله با کد T.E.AP.13 یکی از مواردی است که برای اجاره سوئیت مبله در فرجام تهران از طرف گروه ایران ماوا به متقاضیان اقامت کوتاه مدت پیشنهاد خواهد شد.

      Instagram          Facebook      Linkedin    Pinterest

املاك مشابه