اجاره سوئیت ۷۵ متری در میرداماد تهران-ایران ماوا

اجاره سوئیت ۷۵ متری در میرداماد تهران-ایران ماوا
تهران میرداماد
اجاره روزانه 450,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.N.AP.51 75 متر مربع 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

کد T.N.AP.51 چه امکاناتی دارد؟

در صورتی که به دنبال اجاره سوئیت در میرداماد تهران برای اجاره سوئیت در تهران هستید ایران ماوا کد T.N.AP.51 را به مخاطبان خود معرفی میکند.در ادامه معرفی واحدهای اجاره ای برای سکونت چند روزه ی شما عزیزان ، واحدی را معرفی می کنیم که در بلوار میرداماد تهران واقع شده است و با کد T.N.AP.51 به ثبت رسیده است.

این واحد که بسیار شیک و مرتب می باشد دارای دو اتاق خواب مجزا بوده و در هر اتاق امکانات لازم برای استراحت شما عزیزان فراهم شده است.آشپزخانه ای این آپارتمان به انواع وسائل لازم تجهیز شده است.اتاق پذیرایی مبله می باشد و شما می توانید در کنار خانواده ی خود به تماشای تلوزیون و گپ و گفت بپردازید.از دیگر ویژگی ها می توان به پارکینگ اختصاصی اشاره نمود که در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

مشخصات محله میرداماد

از ویژگی های مهم محله ی میرداماد نیز در دسترس بودن ناوگان حمل و نقل عمومی است.ایستگاه مترو میرداماد تقریبا در مرکز این بلوار قرار دارد و ایستگاه مترو شریعتی هم میتواند در شرق این محله تردد را آسان و سریع تر نماید. همچنین خطوط تاکسی در طول بلوار میرداماد خدمات حمل و نقل را فراهم میاورد. افرادی که بخواهند از سمت غربی بلوار میرداماد و خیابان ولیعصر به میرداماد دسترسی پیدا کنند میتوانند از BRT نیز بهره ببرند.

قیمت سوئیت مبله کد T.N.AP.51

قیمت اجاره بهای کد T.N.AP.51 واقع در میرداماد تهران برای هر شب چهارصد و پنجاه هزار تومان می باشد

آپارتمان مبله کد T.N.AP.51 را چگونه رزرو کنیم؟

اگر با مطالعه موارد بالا به این نتیجه رسیده اید که برای اجاره سوئیت در میرداماد تهران ملک مورد اشاره مناسب هست، با همکاران ما در پشتیبانی ایران ماوا تماس بگیرید.

      Instagram          Facebook      Linkedin    Pinterest

املاك مشابه